Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Horská chata Plzeňka Pernink. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Horská chata Plzeňka Pernink rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Horská chata Plzeňka Pernink

Pernink
T. G. Masaryka č.p.3, Pernink, 362 36, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Horská chata s restaurací se nachází v centru Perninku v Krušných Horách. Jedná se o lokalitu tří místních lyžařských středisek a v těsné blízkosti (3 km) nově otevřeného SKI Areálu Plešivec. Místo přímo v centru Krušnohorské lyžařské (běžkařské) magistrály, které vévodí velké množství cyklotras.

K ubytování slouží 8 pokojů s celkovou kapacitou přes 30 lůžek (včetně sousedního objektu). K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma. Pro hosty je k dispozici velký taneční sál, ve kterém si lze připravit vlastní snídaně. Stravování je také možné předem domluvit v restauraci, která je v přízemí objektu. Společenský sál - ubytovaní mají Velký společenský sál k dispozici zcela zdarma. Slevy - Naši hosté mohou využít slevy v místních ski areálech "Pod Nádražím" a "Nad Nádražím".

Stravování prostřednictví naší restaurace, možnost doobjednání snídaní (od 60,-Kč), polopenze (od 145,-Kč) i plné penze (od 230,-Kč).

Adresa ubytování
T. G. Masaryka č.p.3, Pernink, 362 36, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Pernink