Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Šuláka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Šuláka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Hotel U Šuláka

Brno
Hrázní 166/6, Brno, 63500, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel „U Šuláka“ – ubytování Brno se nachází v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady, 9 km od centra Brna. Pořádáme svatby, promoce, různé večírky a rauty až pro 60 hostů. Hotelová restaurace se nachází v klidném prostředí, které je vhodné také k relaxaci nebo posezení s rodinou. Našim hostům je rovněž k dispozici střežené parkoviště vedle hotelu. Bezdrátové připojení na internet v celém hotelu zdarma.

Hotel U Šuláka nabízí svým návštěvníkům ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.
Všechny mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a moderní vybavení.

Ceny za pokoj se liší dle období, kdy se tu hosté ubytují. Dražší je v době konání veletrhů, protože jde o atraktivní možnost přespání jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. Do pokojů lze přidat přistýlku. Po dohodě se tu lze ubytovat za poplatek i s domácím mazlíčkem.

Hotel U Šuláka disponuje stejnojmennou prostornou restaurací, která je moderně zařízena a nabízí výborné jídlo. Její součástí je bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Za pěkného počasí je v provozu i venkovní terasa.

Adresa ubytování
Hrázní 166/6, Brno, 63500, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno