Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension Bavaria. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension Bavaria rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 77 %

Pension Bavaria

Mariánské Lázně
Palackeho 61/88, Mariánské Lázně, 353 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Malý a půvabný pension Bavaria se nachází v blízkosti lesa, v docházkové vzdálenosti od centra Mariánských Lázní. K dispozici je také autobusová doprava do centra.

Vedle penzionu Bavaria najdete také jednu z nejpopulárnějších restaurací Mariánských Lázní, která podává chutné české i mezinárodní pokrmy.

Využijte zdarma bezdrátový přístup na internet a můžete také volně využívat hotelový počítač ke kontrole e-mailů nebo k vyhledávání informací.

Penzion Bavorsko je asi 1 km od vlakového a autobusového nádraží, ale k dispozici máte bezplatný odvoz na základě předchozí žádosti. Dopravu z Prahy lze sjednat za příplatek.

Příjemný personál mluví česky, německy a anglicky.

Turistické stezky v lese lze nalézt v okolí a kola si lze pronajmout od penzionu.

Adresa ubytování
Palackeho 61/88, Mariánské Lázně, 353 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mariánské Lázně