Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata Ostružina. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Ostružina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Chata Ostružina

Lipno nad Vltavou
Slupečná-Plískov e.č. 18 382 78 Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, 38278, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Chata Ostružina je velmi dobře zařízená chata a nabízí ubytování pro 10 osob. Nachází se v nadmořské výšce 865 m.n.m. v atraktivní oblasti katastru obce Lipno nad Vltavou a poskytuje nádhernou vyhlídku na Lipenské jezero a okolní krajinu.

Ubytování v Ostružině je vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro sportovce s možností uložení sportovního náčiní v suterénu objektu.

Chata je umístěna v obci Slupečná v klidném prostředí u lesa. Stojí na neoploceneném pozemku s možností parkování. Nabízí ubytování pro 10 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

Jeden dvoulůžkový pokoj je umístěn v sutérénu objektu. Má vlastní vchod, sociální zařízení, malou kuchyňku a je možné jej pronajmout samostatně.

V sutérénu je dále garáž, kam je možno uložit sportovní náčiní, kočárek a další vybavení, případně zaparkovat jedno auto.

Všechny pokoje v objektu jsou samostatně uzamykatelné.

Objekt je vytápěn elektrickým kotlem s možností zatopení v krbových kamnech.

Vnitřní prostory objektu jsou nekuřácké.

Místo díky své poloze nabízí spoustu možností sportovního vyžití na okolních sportovištích jako jsou Skiareál Kramolín, Lipenská přehrada, cyklostezky (cesta pod chatou) vedoucí okolo Lipna, zábavní park Frymburk, Aquapark a Wellness Frymburk, lyžarské běžecké trasy (kousek za chatou), in line dráha okolo přehrady, v zimě nejdelší bruslařská dráha připravována na zamrzlém jezeře. Kromě toho je místo vhodné pro relaxaci, k vycházkám po okolí nebo jako výchozí místo k dalším výletům po památkách a krásách přírody v Jižních Čechách.

Adresa ubytování
Slupečná-Plískov e.č. 18 382 78 Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, 38278, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lipno nad Vltavou