Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata Mládí. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Mládí rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Chata Mládí

Stachy
Zadov 23, Stachy, 384 73, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Chata Mládí s celoročním provozem se nachází v překrásném prostředí šumav­ského Zadova, kde si v zimě užijete lyžování a další sporty, v létě zase můžete navštívit velké množství turistických i cykloturistických stezek pohád­kovou pří­rodou a naleznete zde i klid pro odpočinek a relaxaci.

Naše rekreační a ubytovací zařízení disponuje dvěma budovami, označo­va­nými jako "ALFA" a "BETA". V budově ALFA je 17 pokojů (48 lůžek), v přízemí se nachází prostorná jídelna, klubovna, ve sklepech pak lyžárna a kolárna.

Ve zrekonstruované budově BETA je 9 plně vybavených apartmánů (32 lůžek + 2 přistýlky) se společnou malou kuchyňkou, lednicí a společenskou místností, kterou lze snadno přestavět na učebnu vybavenou audiovizuální technikou a projekční plochou.

WiFi zónanekourimeV objektech je jídelna, klubovna, kolárna, lyžárna. K dispozici je televize, video, tabule, ping-pongový a kulečníkový stůl, hřiště na míčové hry, stolní fotbal a připojení k internetu.

Adresa ubytování
Zadov 23, Stachy, 384 73, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Stachy