Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Vila Laterna. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Vila Laterna rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Vila Laterna

Přední Výtoň
Přední Výtoň 80, Přední Výtoň, 382 73, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nabízíme ubytování v novém penzionu vila laterna v Přední Výtoni. Obec se nachází na pravém břehu lipenského jezera v chráněné krajinné oblasti, 25 km od Českého Krumlova (UNESCO město), 5 km od rakouských hranic - přechod Gugelwald a 35 km od Lince. V okolí kromě nádherné Šumavské přírody je mnoho historicky cenných architektonických památek.

*vila laterna* nabízí ubytování v Přední Výtoni. Obec se nachází na pravém břehu lipenského jezera v chráněné krajinné oblasti, 25 km od Českého Krumlova (UNESCO město), 5 km od rakouských hranic - přechod Gugelwald a 35 km od Lince.

Nabízíme ubytování v pokojích s televizí, každý má samostatné WC a sprchu, WI-FI připojení na internet.
Pokoje: 2 x dvoulůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj.
Každý pokoj je možný s přistýlkou. U nás naleznete také jídelnu využívanou na snídaně a malý rodinný bar.
K využití máme velkou zahradu, v letních měsících s grilováním na přírodním ohništi (dřevo k dispozici). Také vám nabízíme uschovnu kol a lyží v garáži. Pro vaše odreagování jsme pořídili pinpongový stůl, crocketové pálky a badmington. Parkovat můžete přímo na pozemku u penzionu.

Adresa ubytování
Přední Výtoň 80, Přední Výtoň, 382 73, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Přední Výtoň