Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion U hamru. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion U hamru rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 77 %

Penzion U hamru

Český Krumlov
Chvalsinska 210, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion U Hamru se nachází v klidné části města Český Krumlov. Součástí penzionu je stylová restaurace (vzniklá rekonstrukcí bývalého vodního mlýnu - hamru) a letní terasa. Ubytování v pensionu u Hamru je nedaleko centra, zámecké zahrady, grafitového dolu a tenisových kurtů. Kromě ubytování v Českém Krumlově nabízíme také možnost pořádání oslav, svateb a firemních školení.

Celková kapacita pensionu U Hamru Český Krumlov je 34 lůžek. Nabízíme ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích a 2 třílůžkových pokojích. U dvou pokojů je možná přitýlka. Všechny pokoje v pensionu U Hamru Český Krumlov jsou vybaveny koupelnou a WC, TV se satelitním příjmem.

V ceně ubytování není zahrnuta kontinentální snídaně, kterou podáváme tradičním způsobem formou švédských stolů. Nově otevřená stylová restaurace s velkou terasou Vám nabízí netradiční gurmánské zážitky z našeho jídelního lístku, které výtečně doplňuje čepované pivo Budvar.

Dopřát si můžete také stolování na prostorné letní terase pensionu a restaurace U Hamru Český Krumlov. Romantické posezení dokreslí šum vody v náhonu vodního kola původního hamru. Celková kapacita restaurace je 50 míst, na letní terase je k dispozici 45 míst.

Přírodní vodní náhon původního hamru napájí v současné době malou vodní elektrárnu jejímž srdcem je Francisova turbína z roku 1937. U náhonu můžete posedět při návštěvě restaurace U HAMRU a na požádání je možná i prohlídka samotné turbíny - technické památky z doby před 2. světovou válkou.

Adresa ubytování
Chvalsinska 210, Český Krumlov, 38101, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Český Krumlov