Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hostel Havana. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hostel Havana rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Hostel Havana

Český Krumlov
Pod Svatym Duchem 135, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hostel Havana a hostel Egon se nacházejí od roku 1999 v ulici Pod Svatým Duchem 135, na břehu "posvátné" řeky Vltavy, na hranici historické části Českého Krumlova (Unesco). V sousedství žijí místní obyvatelé, pár metrů od domu je několik dobrých a levných hospod a barů, supermarket, vyhlášená pekárna, masna, večerní prodejna se vším možným, pošta a trafika. Pár minut od hostelů je nově otevřená synagoga, ateliér Egon Schiele, fotoateliér museum Seidl, nově opravený městský park.Tato část města má velmi příjemnou a domáckou atmosféru. Na hlavní náměstí dojdete línou chůzí asi za 10 minut….

Ve třech sousedících domech máme pro vás k dispozici 12 pokojů (dvou, tří a vícelůžkové) s výhledem na řeku.

Celková kapacita je 40 lůžek. Pokoje mají společné koupelny, v každém domě je plně vybavena kuchyňka, ke každé posteli je k dispozici uzamykatelná skříňka. wifi a PC zdarma, satelitní (barevná!) televize. V domě je možnost praní a sušení prádla. Recepce je otevřena v letní sezóně každý den, mimo sezónu dle dohody nebo obsazenosti hostelů.

Pro relaxaci, konzumaci tabáku nebo posezení u ohně nabízíme zahradu s ohništěm, sluneční terasu nebo travnatou říční pláž. Přímo v domě půjčujeme lodě (rafty, kanoe) a kola. Doprava a plná výbava zajištěna.

Autobusové nádraží je vzdáleno 15 min chůze, vlakové 30 min nebo městským autobusem či taxíkem. Zastávka autobusu je přímo před domem. Od hostelu jezdí denně 8 místné shuttly do Prahy, Lince (A), Salzburgu (A), Vídně (A) a Mnichova (D). Ceny taxíků jsou opravdu dobré, garantujeme jejich platnost.

Adresa ubytování
Pod Svatym Duchem 135, Český Krumlov, 381 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Český Krumlov