Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provoz ubytování se saunou a párou, venkovní dětské hřiště, ohniště.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Nabídka ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo dvou čtyřlůžkových. Pro skupiny a organizace je možno sjednat smluvní cenu dle aktuální délky pobytu.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování, saunu, masáže. Zajišťujeme ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Je zde bezdrátové připojení wifi. Půjčovna a servis kol. Parkoviště zdarma přímo u objektu.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech celkem pro 12 osoby. Apartmány jsou vybavené obývacím pokojem a kuchyňským koutem, koupelnou, WC, dvěma ložnicemi a přístupem na terasu.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Dačice