Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion-restaurant Eder. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion-restaurant Eder rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Penzion-restaurant Eder

Horní Planá
Hůrka 20, Horní Planá, 38226, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion "EDER" je komplex, který nabízí ubytování a stravování po celý rok. Nachází se 250 metrů od Lipenské přehrady v obci Hůrka, která je mezi městy Horní Planá a Černá v Pošumaví. Tato lokalita je velmi navštěvovaná pro atraktivnost přehrady Lipno a krásy okolní krajiny.

Ubytovat se můžete v penzionu, který disponuje dvěma třílůžkovými pokoji a jedním čtyřlůžkovým pokojem. Všechny pokoje je po dohodě možno doplnit o přistýlku. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, televizí a připojením k internetu. Dále se pak můžete ubytovat v šesti 4 - 5 lůžkových chatkách s možností vytápění, vybavených kuchyní, lednicí, plynovým sporákem, sociálním zařízením (sprcha, WC), zastřešenou verandou, terasou se slunečníkem a posezením.

V areálu se nachází ohniště, pískoviště s dětským hřištěm se skluzavkou a houpadly. Nově také přibylo zastřešené posezení s grilem a udírnou až pro 15 osob. Parkování je přímo v objektu a zdarma. To vše je doplněno o možnost celodenního stravování. Výborná restaurace s domácí kuchyní a pokrmy na lávovém grilu s příjemným posezením a výhledem na vodní hladinu Lipna. V blízkosti je železniční a autobusová zastávka.

Adresa ubytování
Hůrka 20, Horní Planá, 38226, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Horní Planá