Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v EA Hotel Na Jezeře. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si EA Hotel Na Jezeře rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

EA Hotel Na Jezeře

Horní Planá
Jenišov u Lipna, Horní Planá, 382 26, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Na Jezeře*** se nachází v hotelovém areálu, rozkládajícím se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady. Je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám nebo relaxaci a oddychu.

Mimo samotného EA Hotelu Na Jezeře*** se naši hosté mohou ubytovat také v EA Apartmánech Na Jezeře*** nebo v EA Rodinných vilách Na Jezeře***.

EA Hotel Na Jezeře*** nabízí 16 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá vybavených koupelnou/WC, TV/SAT a telefonem.

V hotelové recepci a restauraci mají hosté zdarma k dispozici wi-fi připojení k internetu.
Hotelová recepce je otevřena denně od 08.00 - 20.00 hodin. Rádi Vás ubytujeme i v pozdnějších hodinách, prosíme však o oznámení příjezdu předem.

Celoročně provozovaná restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně výběru krajových a kulinářských specialit. V letním období je otevřena letní terasa s možností grilování.

Hlavní budova EA Hotelu Na Jezeře*** je vybavena audiovizuální a počítačovou technikou vhodnou pro kkonání kongresových a školících akcí.

V jarním, letním a podzimním období nabízíme ke sportovnímu vyžití půjčovnu rybářských pramic a horských kol, dva tenisové kurty a víceúčelové hřiště pro volejbal a košíkovou s umělým travnatým povrchem LANO WIMBLEDON s nonstop provozem za velmi výhodné ceny. Od léta 2012 je k dispozici i nové venkovní dětské hřiště.V zimním období nabízíme 2 blízké SKIAREÁLY - Skiareál Lipno a rakouský Hochficht (Smrčina).

K celoroční relaxaci slouží sauna, masáže a malé fitcentrum.

EA Hotel Na Jezeře*** disponuje vlastním parkovištěm.

Adresa ubytování
Jenišov u Lipna, Horní Planá, 382 26, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Horní Planá