Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pezion U zelené ratolesti . Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pezion U zelené ratolesti rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 94 %

Pezion U zelené ratolesti

České Budějovice
Husova 5, České Budějovice, 370 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Možnost ubytování je zde v 1 - 3 lůžkových pokojích. Přistýlka pro Vaše dítě je samozřejmostí. V ceně ubytování je i snídaně v restauraci Kozlovna u Zelené Ratolesti, která je součástí objektu penzionu.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Parkování je zajištěno v objektu na parkovacích stání s kamerovým dohledem.Každý pokoj v penzionu Zelená Ratolest je vybaven televizí. V koupelně najdete veškeré toaletní potřeby a ručníky.

Můžete využít bezplatné Wi-Fi v restauraci nebo na terase. Snídaně součástí ubytování a podává se formou bufetu.Trolejbusy staví přímo před penzionem Zelená Ratolest. Oblíbená cyklostezka, která vede k zámku Hluboká nad Vltavou je vzdálená jen 300 metrů od hotelu.

Adresa ubytování
Husova 5, České Budějovice, 370 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování České Budějovice