Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Šemíka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Šemíka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Hotel U Šemíka

Praha
Vratislavova 36, Praha, 128 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte v Hotelu U Šemíka, v hotelu rodinného typu v centru Prahy, který je součástí jedinečného historického komplexu Vyšehrad. Poskytuje jedno z nejkrásnějších panoramat starobylé Evropy. Počátky Vyšehradu sahají až do 10. století a historie tohoto místa je starší, než Pražský Hrad. Právě zde začaly dějiny českého státu. Náš hotel se nachází ve zrekonstruované budově z roku 1884 a je vhodným místem pro klidnou, romantickou dovolenou v dosahu nejvýznamnějších pražských památek nebo pro pracovní pobyt nedaleko Pražského kongresového centra.

Hotel je pojmenován podle legendárního koně Šemíka, který skokem z vyšehradských hradeb do řeky Vltavy, zachránil svého pána Horymíra.

Hotel U Šemíka nabízí svým hostům k odpočinku 16 vkusně a příjemně zařízených pokojů a apartmánů - dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Součástí každého z pokojů je koupelna se sprchou, WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů.

Z celkové kapacity je 10 pokojů nekuřáckých.

Hotel U Šemíka se nachází v klidném prostředí v těsné blízkosti vyšehradského parku a zároveň v dosahu nejvýznamnějších pražských památek.

Zastávka tramvaje „Albertov“ je vzdálena 2 minuty chůze, zastávka tramvaje „Výtoň“ 3 minuty pěšky.

Stravování: příjemné posezení v útulné restauraci s knihovnou a krbem, s celkovou kapacitou 80 míst. V letních měsících je otevřena venkovní terasa pod hradbami Vyšehradu.

Adresa ubytování
Vratislavova 36, Praha, 128 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha