Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Svatá Anežka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Svatá Anežka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Hotel Svatá Anežka

Horní Planá
Jenišov 151, Horní Planá, 382 26, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Náš hotel je velmi dobrou nabídkou pro turisty, kteří hledají levné ubytování v čisté, bezpečné a pohodlné lokalitě.

Hotel disponuje kapacitou 37 lůžek v 17 dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-Fi a malou knihovnou.

Handicap pokoj s elektrickým výtahem a vlastním parkovacím místem.

Team buldingová místnost pro 50 lidí s možností Wi-Fi, nádherná prostorná terasa pro relaxaci.

Hotelová restaurace s hotelovým barem a terasou pro 50 lidí.

Máme také restauraci s barem pouze pro hotelové hosty (snídaní, obědy, večeře, rauty, sympozia). Kousek od našeho hotelu se nachází kiosek s rychlým občerstvením, kde si můžete dát točenou zmrzlinu, grilované domácí klobásy, hranolky, mexické hamburgery a jiné dobroty.

Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi (krásná pláž s mělkou a teplou vodou, stánek s občerstvením) tak pro sportovně založené (rozsáhlá síť cyklostezek v krásné šumavské přírodě, turisticky zajímavá místa, možnost sběru lesních plodů – borůvky, houby) a je samozřejmě rájem pro rybáře.

Adresa ubytování
Jenišov 151, Horní Planá, 382 26, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Horní Planá