Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Rezidence Vyšehrad. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Rezidence Vyšehrad rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 94 %

Hotel Rezidence Vyšehrad

Praha
Lumírova 1715/33, Praha, 140 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Luxusní 4-hvězdičkový hotel nabízí výjimečné ubytování v Praze s širokou paletou služeb. Apartmány Rezidence Vyšehrad najdete v jedinečné poloze nad městem, na okraji centra Prahy, přímo vedle hradeb Vyšehradu.
Komfortní parkování v objektu rezidence Vyšehrad Vám ušetří čas i obavy o Váš vůz. Vozidlo bude po celou dobu v bezpečí. Garáže jsou uzavřené a jsou monitorovány kamerovým systémem. Nemusíte tak mít obavu z odcizení Vašeho vozu ani Vašich osobních věcí. Stanice metra je jen pár minut od rezidence a tak můžete být například na Václavském náměstí během pár minut. Vyzkoušejte hromadnou dopravu či si nechte recepcí zavolat taxi a vaše auto nechte bez obav v naší garáži.

Luxusní apartmány Rezidence Vyšehrad najdete v jedinečné poloze nad městem, na okraji centra Prahy, přímo vedle hradeb staroslavného Vyšehradu. Uvnitř vyšehradské pevnosti najdete překrásné historické památky, nádherné parky, klidná zákoutí i ochozy nad řekou. Přestože je rezidence obklopena zelení, ke stanici metra C - Vyšehrad je to jen 5 minut chůze a v centru města jste za 10 minut. Ideální je těsné sousedství Kongresového centra či napojení na výjezd z Prahy dálnicí D1 na Brno a tím i na pražský městský okruh.

Adresa ubytování
Lumírova 1715/33, Praha, 140 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha