Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Pod Věží. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Pod Věží rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Hotel Pod Věží

Praha
Mostecká 2, Praha, 118 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Pod Věží**** (12 pokojů) Praha a jeho Depandance Pod Věží (16 pokojů) Praha nabízí příjemné a moderní ubytování s možností online rezervace ve dvou historických budovách v centru Prahy, v samém srdci Malé Strany, která je zařazena do celosvětově chráněných oblastí UNESCO. Obě budovy se nacházejí přímo u Karlova Mostu.

Hotel Pod Věží Praha a jeho Depandance Pod Věží Praha jsou od sebe vzdáleny pouhých pár kroků, kromě recepce (otevřena pro naše hosty 24 hodin non-stop) a tichého Dražického náměstí, je spojuje také výhled na gotickou malostranskou věž Karlova mostu.

Ať je Vaše cesta do Prahy obchodního charakteru nebo toužíte více po odpočinku, garantujeme Vám komfort, pohodlí a osobní přístup k Vašim přáním a požadavkům, to vše na fantastickém místě, v přímé blízkosti všech významných památek, divadel, galerií a sídel důležitých společností/institucí.

Přestože hotel i jeho depandance leží na jednom z nejatraktivnějších míst v Praze, na tzv. „královské cestě“, pyšní se díky stínu malostranské věže Karlova Mostu tichou a velmi klidnou atmosférou. Díky své bohaté historii si pak obě budovy uchovávají neopakovatelnou atmosféru a jedinečný styl. Praha ve své nejkrásnější podobě.

Našim hostům jsou k dispozici tyto služby:
- Ubytování ve 2 historických budovách a 5 kategoriích: classic, superior, standard, de luxe, apartmá/suite s možností on-line rezervace hotelu
- On-line rezervace hotelu
- Restaurace Pod Věží
- Café & Creperie Pod Věží
- Zdarma WI-FI připojení k internetu na všech pokojích, v restauraci, ve veřejných prostorách hotelu a jednacích místnostech
- Recepce s 24 hodinovým servisem a službami concierge
- PC s připojením k internetu a k tiskárně na recepci zdarma
- Parkování pro hosty hotelu /na vyžádání/
- Výtah
- Nekuřácké pokoje
- Pokojová služba
- Praní, čištění a žehlení prádla
- Zasedací místnosti/salónky vhodné pro obchodní jednání a společenské akce
- Sekretářské služby
- Přepravní služby
- Doplňkový prodej
- Prodej okružních jízd, výletů, rezervace a prodej vstupenek, poštovních známek, atd.

Děti do 6-ti let věku: pobyt zdarma, v případě požadavku je k dispozici dětská postýlka nebo přistýlka na pokoj.

Adresa ubytování
Mostecká 2, Praha, 118 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha