Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Praded Jesenik. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Praded Jesenik rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Hotel Praded Jesenik

Jeseník
Dukelska 178, Jeseník, 79001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Praděd se nachází v centru lázeňského města Jeseník. Budova je postavena v počátcích 16. století. Již v roce 1516 byl založen první výčep po přesunutí sídla místního fojta. V roce 1605 v budově vznikl Privilegovaný měšťanský hostinec zvaný "Svobodný výčep". Traduje se provozování prvního kina v roce 1911 v tehdejším Freiwaldau. Po první světové válce budova sloužila již jako restaurační provozna. Od roku 1990 je hotel provozován soukromým vlastníkem.

V současnosti je zde možnost ubytování, stravování a příjemného posezení v kavárně.

K ubytování nabízíme 12 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Vybavení: záchod, koupelna se sprchovým koutem na pokoji, televize, satelit, parkoviště.

Pradědova restaurace nabízí příjemné prostředí s dobrou českou kuchyní. Denně výběr z 10 čerstvě připravených hotových jídel + nabídka jídel na objednávku. Restaurace je zapojena do projektu "Chutě Jeseníků"

Adresa ubytování
Dukelska 178, Jeseník, 79001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jeseník