Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Franz. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Franz rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Hotel Franz

Rejvíz
Rejvíz 1, Rejvíz, 79376, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Stejně jako Rejvíz zaujímá výjimečné místo v rámci jesenických hor, Hotel Franz je perlou mezi zdejšími ubytovacími zařízeními. Získá si Vás stylovou restaurací s výbornou obsluhou a kuchyní, příjemným ubytováním i špičkovým wellness, které dohromady tvoří ideální celek pro pohodovou rodinnou dovolenou, romantický víkend ve dvou, nebo jen relaxační den plný regenerace a odpočinku. Okolí vás pak uchvátí krásnou přírodou i skvělým ovzduším, které je na Rejvízu dokonce nejčistší v celé České republice.

V nabídce hotelu nechybí také půjčovna kol, koloběžek či běžek, venkovní terasa, Wi-Fi nebo parkoviště přímo u budovy. Wellness Franz pak zahrnuje finskou a parní saunu, whirlpool, Kneippův chodník na podporu oběhového systému, relaxační zónu i možnost koupelí a masáží.

Hotel Franz nabízí ubytování pro 60 osob v celkem jednadvaceti pokojích a apartmánech. Stravování zajišťuje stylová restaurace s kuchyní v přízemí hotelu a k dispozici je i kuřácký salonek s výběrem doutníků. Parkování je možné přímo u objektu. Ve společných prostorech je také k dispozici Wi-Fi zdarma.

Adresa ubytování
Rejvíz 1, Rejvíz, 79376, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Rejvíz