Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Reoneo. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Reoneo rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Hotel Reoneo

Vernířovice
Vernířovice 7, Vernířovice, 78815, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel je umístěn v obci Vernířovice, která leží v malebném údolí říčky Merty, obklopené horami, kterým vévodí Mravenečník a Břidličná. Vernířovice bývaly hornickou vesnicí, dnes jsou rekreační osadou s několika místními obyvateli.

Jak se k nám dostanete
Doprava je možná autobusem ze Šumperka do Vernířovic - zastávka přímo u hotelu, nebo vlakem do stanice Sobotín a dále autobusem. Vlastní dopravou ze Šumperka směr Ostrava do Sobotína a Vernířovic. Příjezd od Ostravy je směrem na Šumperk a v Sobotíně se odbočí na Vernířovice.

Pokoje
V hotelu Reoneo se nachází dvoulůžkové pokoje se dvěmi přistýlkami, třílůžkové pokoje, třílůžkové pokoje s přistýlkou a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem.

Adresa ubytování
Vernířovice 7, Vernířovice, 78815, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Vernířovice