Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotelový Dům. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotelový Dům rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Hotelový Dům

Olomouc
Velkomoravska 8, Olomouc, 77900, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotelový dům slouží výhradně jako ubytovací zařízení. Menší část poskytuje služby hotelového typu a zbývající - převážná část slouží jako dlouhodobé ubytování pro sociálně potřebné občany a rodiny s dětmi. Hotelový Dům se nachází ve městě Olomouci na střední Moravě obklopený úrodnou krajinou Hané. Jedná se o šesté největší město České republiky podle počtu obyvatel. Hotel se nachází v dostupnosti MHD a v areálu Flora.

Hotel Hotelový dům v Olomouci má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán.

Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu. Možnost přistýlky je samozřejmostí. K objektu náleží rovněž parkoviště.

Recepce non-stop, odubytování v den odjezdu do 11 hodin.

K ubytování je možno přikoupit snídani. Ke stravování lze využít restauraci, která se nachází v areálu s provozní dobou od 10-24 hodin.

ři návštěvě Olomouce na Vás především dýchne bohatá historie města. Neznámějsí památka je Sloup Nejsvětlejší trojice, postavený ke slávě Boží v letech 1716 až 1754. Dále by jste neměli zapomenout navštívit neznámější pamětihodnosti města jako například orloj, Mariánský sloup nebo Katedrálu sv. Václava. Pro svou neopakovatelnou atmosféru je Olomouc vyhledávaným střediskem mezinárodních konferencí a festivalů.

Více než čtyřicetiletou tradici má Academia film Olomouc (AFO), mezinárodní festival dokumentárních filmů a videoprogramů. Dále pak Flora Olomouc, mezinárodní zahrádkářská výstava. Turistických cílů je dost i v okolí Olomouce jako například zoologická zahrada a bazilika na Svatém Kopečku, zámky v Náměšti na Hané.

Adresa ubytování
Velkomoravska 8, Olomouc, 77900, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Olomouc