Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Eurocamping Bojkovice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Eurocamping Bojkovice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice
Stefanikova 1008, Bojkovice, 68771, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Bojkovice Eurocamping leží na okraji města Bojkovice, které se rozkládá v údolí řeky Olšavy, na úpatí Bílých Karpat v nadmořské výšce 301 metru. Kemp je umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží, v údolí s jihovýchodní expozicí a v letních slunných dnech je dostatečně zastíněn.

Ubytování v Eurocampingu Bojkovice je možné : v chatkách o kapacitě od dvou do osmi lůžek. Chatky jsou vybaveny kuchyní, sprchou, wc a terasou, chata s kapacitou 8 lůžek je navíc vybavena základním kuchyňským vybavením. Ubytování v Eurocampingu Bojkovice je možné i ve stanech ( od 80 Kč za stan a osobu ), nebo karavanech ( od 250 Kč - 2 osoby + komplet. služby na den ).

V Eurocampingu se nachází restaurace s barem, která nabízí i venkovní posezení pro 50 osob, možnost večeří, obědů a snídaní na objednávku, nebo pořádání diskoték. Dále se v areálu Eurocampingu nachází základní občerstvení. Pro hosty ubytované v chatkách se nabízí možnost využívání kuchyně.

Eurocamping Bojkovice pořádá pro ubytované hosty živou hudbu, exkurze (vinný sklep, plavba na Baťově kanále, pivovar Janáček aj. ), nebo sportovní klání pro děti i dospělé. Eurocamping má dále k dispozici informační centrum na recepci, telefon, fax, internet (možnost Wi-Fi připojení v celém areálu kempu), informační materiály, prodej pohlednic a poštovních známek, suvenýrů, nebo turistických map. Ranní prodej základních potravin, bazén, dětskou klubovnu, hernu s programem pro děti a mládež, nebo společnou kuchyň a společné sociální zařízení. Půjčovna sportovního vybavení, či možnost zajištění tenisových a volejbalových kurtů.

Adresa ubytování
Stefanikova 1008, Bojkovice, 68771, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bojkovice