Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Avalanche. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Avalanche rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Avalanche

Dolní Moravice
Dolní Moravice, Dolní Moravice, 695 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově postavený hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice přibližně 10km od nejvyšší hory Moravy a Slezska – Pradědu(1492m n.m), která patří k nejnavštěvo­vanějším střediskům. V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro turistiku a cykloturistiku. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů. 1km od hotelu (nad Dolní Moravicí) se nachází křižovatka většiny běžeckých tratí – nastoupit na tratě je možno před hotelem).
UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex Avalanche nabízí komfortní ubytování v budově hotelu, ve 3 samostatných penzionech a v 7 bungalovech. Každý pokoj v budově hotelu a penzionu má vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, TV, minibarem a internetem.

Adresa ubytování
Dolní Moravice, Dolní Moravice, 695 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dolní Moravice