Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Dvůr Olšiny - Restaurant Hotel and Horse-riding. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Dvůr Olšiny - Restaurant Hotel and Horse-riding rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Dvůr Olšiny - Restaurant Hotel and Horse-riding

Karviná
Olšiny 59/17, Karviná, 73301, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nádherný původní panský dvůr z 18. století byl postaven hrabětem Mikulášem von Taaffe. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí a v roce 2002 byl vyhlášen kulturní památkou. V dnešní době maximálně spojuje kouzlo historie a modernity.

Tento naprosto ojedinělý stavební celek, který je umístěn do klidného prostředí na okraji Karviné uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Pyšní se nadstandardně a luxusně zařízenými pokoji, z nichž každý má svou jedinečnou atmosféru.

Vynikající stylová restaurace je tím pravým místem k pořádání svateb od A-Z (včetně kočáru a oddávání u nás), rodinných oslav, firemních večírků, coffee breaku a mnoho jiného. V přilehlých stájích je možnost jízdy na koni a ponících nebo projížďka v kočáře uprostřed krásné přírody, mezi rybníky a lesy

Adresa ubytování
Olšiny 59/17, Karviná, 73301, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karviná