Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Horský hotel Vidly. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Horský hotel Vidly rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Horský hotel Vidly

Karlova Studánka
Vidly 78, Karlova Studánka, 74794, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Horský Hotel Vidly **** leží na severním úpatí hory Praděd - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly, ve které se nachází, je jednou z nejvýše položených obcí ČR (780 m.n.m.) s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Blízko osady Vidly (7 km) se nacházejí překrásné a známé klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.

Hotel Vidly je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování v Jesenikách pro rodiny s dětmi. Je také ideálním místem pro pořádání firemních školení, konferencí, večírků nebo outdoorových akcí, rodinných oslav a svateb. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody. Úchvatné jsou jak náročnější tak i nenáročné procházky do okolí. V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám blízkých lyžařských středisek nebo bežeckých tras.

Hotel Vidly ve velké míře využívají také lidé, kteří chtějí návštívit blízká města - Karlova Studánka, Vrbno pod Pradědem, Jeseník či skipark Filipovice.

Nabízíme ubytování v několika kategoriích:
- 4 lůžkové pokoje - WC, sprcha, satelitní TV
- 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky - WC, sprcha, satelitní TV, WI-FI internet
- 4 lůžkové rodinné apartmá (dva pokoje a předsíň) - WC, sprcha, satelitní TV, WI-FI
- 3 lůžkové podkrovní apartmá**** s možností přistýlky - předsíň s minibarem a lednicí, koupelna s WC, bidetem a vířivkou, manželská ložnice, obývací pokoj s TV, WI-FI

Adresa ubytování
Vidly 78, Karlova Studánka, 74794, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlova Studánka