Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Zlatý Kříž. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Zlatý Kříž rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Hotel Zlatý Kříž

Třebíč
Karlovo Náměstí 19/13, Třebíč, 67401, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Zlatý kříž Vám nabízí ubytování v Třebíči. Budovu, která byla postavena ve funkcionalistickém stylu a která byla v letech 2000 - 2004 rozsáhle rekonstruovaná, najdete na spodní straně Karlova náměstí v Třebíči.

Hotel Zlatý kříž nabízí ubytování v 35 pokojích (jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a apartmá) s celkovým počtem 77 lůžek včetně přistýlek a disponuje vlastním zázemím určeným jak pro hotelové hosty, tak pro širokou veřejnost. Pokoj s bezbariérovým přístupem. Všechna patra spojuje výtah a schodiště.

Vybavenost běžného pokoje - postele s nočními stolky, křesla, stolek, televize (při požadavku), šatní skříně, toaleta, samostatná koupelna, předsíňka. Vybavenost apartmá - 2 pokoje, 1 manželská postel, vybavení běžného pokoje plus obývací stěna, 2 další postele, koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta, lednice. Všechny pokoje i apartmá jsou vybaveny bezplatným WiFi internetem! Některé pokoje jsou s výhledem na východ nebo na západ, většinou s výhledem na památky UNESCO, především dominantní baziliku sv. Prokopa a židovskou čtvrť. Část pokojů a apartmá jsou směřovány na jižní stranu - výhled na centrální Karlovo náměstí.

Adresa ubytování
Karlovo Náměstí 19/13, Třebíč, 67401, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třebíč