Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hostel Domeček. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hostel Domeček rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 98 %

Hostel Domeček

Telč
Hradecká, Telč, 58856, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hostel Domeček v Telči (UNESCO památka) nabízí levné ubytování pár metrů od historického náměstí Zachariáše z Hradce. Příjemné pokoje, plně vybavené kuchyňky i zázemí pro cyklisty naleznete ve sportovním areálu zimního stadionu na břehu rybníka. Romantická procházka po lávce vás zavede až k historickým domům na náměstí zapsaném na seznamu UNESCO památek od roku 1992. Držitelé hostelových karet mají v hostelu Domeček slevu 10% na ubytování v Telči.

Hostel byl nově otevřen pro rekonstrukci v roce 2007 díky městu Telč. Komfortně vybavený objekt, který slouží návštěvníkům města Telče jako celoroční ubytovací zařízení. Je zde pět pokojů s celkovou kapacitou 16 lůžek se sprchou a hygienickým zařízením, v přízemí společenská místnost s krbem, v každém podlaží plně vybavená kuchyňka, ve vstupním prostoru je umístěn internet, na čelní straně ubytovny jsou uzamykatelné prostory pro jízdní kola, nad nimi terasa s možností posezení s nádherným výhledem na město. V přízemí jsou ještě sprchy a sociální zařízení pro stanovou plochu v těsném sousedství ubytovny. Je zde také možnost parkování motorových vozidel návštěvníků.

Hostel Domeček je ideálním místem k výletům za památkami Telče a kulturnímu vyžití v ulicích tohoto města.

Adresa ubytování
Hradecká, Telč, 58856, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Telč