Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion David. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion David rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 98 %

Penzion David

Třešť
Rooseweltova 10/460, Třešť, 58901, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, jen 12 km od historické Telče.

V penzionu David si můžete vybrat z různých typů apartmánů, vždy se satelitní TV, WIFI, vlastním kuchyňkou a sociálním vybavením.

Apartmány byly nedávno citlivě rekonstruovány se zachováním architektury minulých let jako jsou klenuté stropy, vnitřní kamenné portály, dřevěné podlahy a malé schránky na vstupních dveřích tzv.mezuzy.

Naším záměrem bylo spojení těchto hodnot s moderním vybavením penzionu s cílem vytvoření konceptu s vysokým stupněm funkčnosti a přátelsky-rodinné atmosféry.

- apartmán rodinný A1 pro 4-6 osob, 2 + kk, celková plocha 65 m2
- apartmán standard A2 pro 2-3 osoby, 1 + kk, celková plocha 35 m2
- apartmán komfort A3 pro 3-4 osoby, 2 + kk, celková plocha 42 m2
- apartmán bezbarierový pro 2 osoby, 1+ kk, celková plocha 40 m2

V každém apartmánu je jedna manželská postel 180 x 200 cm a jednotlivá lůžka 90x200cm.

Druhý pokoj apartmánu tvoří jídelna a spaní pro ostatní osoby.

Součástí každé kuchyňky je elektrický nebo plynový vařič, elektrická trouba (pouze v A1), nerezový dřez, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice a kuchyňské nádobí.

Topení ve všech apartmánech je ústřední plynové s ohřevem teplé vody a v A3 s elektrickým boilerem.

Každý apartmán má vlastní WC a koupelnu se sprchou (v A1 s vanou).

V samém sousedství penzionu je dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, který byl původně založen jako německý luteránský chrám.

Pro romantické toulky okolím Třeště jsme pro vás připravili možnost zapůjčení horských kol s cyklistickou mapou a pro milovníky koní vyjížďky pod vedením instruktorů v blízkém ranči.

Po náročném fyzickém výkonu si můžete dopřát osvěžující sprchu nebo vanovou lázeň v objektu penzionu David z přírodních vodních zdrojů blízkého kopce Špičáku s nadmořskou výškou 732 m. Následnou relaxací v některé z místních hospůdek, s ochutnávkou místních specialit a jihlavského Ježka, pak můžete zakončit „náročný“ den vaší dovolené...

Adresa ubytování
Rooseweltova 10/460, Třešť, 58901, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třešť