Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Černého orla. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Černého orla rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 98 %

Hotel U Černého orla

Telč
Náměstí Zachariáše z Hradce 7, Telč, 58856, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Pokud hledáte ubytování v Telči, Hotel U Černého orla je tu přímo pro Vás. Hotel leží v historickém centru města a nabízí ubytování v Telči ve více jak 30 pokojích. Hotel U Černého orla v Telči se nachází v historické budově, jejíž historie sahá až do 16. století.

Hotel U Černého orla Telč Pokud hledáte ubytování v Telči pro své obchodní návštěvy, komorní prostory pro diskrétní jednání, konferenci či teambuilding, pokud toužíte po romantickém místě své svatební hostiny, potřebujete jen načerpat nové síly, nebo chcete strávit dovolenou v Telči, přijeďte se k nám do hotelu U Černého orla určitě podívat.

S nabídkou 65 lůžek je hotel U Černého orla jedním z největších zařízení nabízejících ubytování v Telči a jako jediný je schopen ubytovat v Telči větší skupiny. Hotel disponuje 33 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a příjemným interiérem, vybaveným televizí, sprchovým koutem nebo vanou a WC. V hotelu je zdarma k dispozici wifi připojení. Pro imobilní návštěvníky je k dispozici pokoj s bezbariérovým přístupem. Všechna tři podlaží hotelu jsou propojena výtahem.

Na ubytovací část hotelu přímo navazuje přízemní restaurace pro 85 osob členěná na dva salonky, součástí je i privátní salonek pro 10 osob. V letních měsících je před podloubím navíc zařizována předzahrádka. V části prvního poschodí je místnost s tanečním parketem s kapacitou přibližně 80 míst. Dřevěnou shrnovací stěnu lze tuto místnost rozdělit na dva samostatné salonky pro 50 a 30 hostů.

Adresa ubytování
Náměstí Zachariáše z Hradce 7, Telč, 58856, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Telč