Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Zámecký hotel Třešť. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Zámecký hotel Třešť rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 98 %

Zámecký hotel Třešť

Třešť
Dr. Richtra 234, Třešť, 58901, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Zámecký Hotel Třešť je tříhvězdičkový hotel superior, který leží v malebné lokalitě Třešťských vrchů nedaleko Jihlavy. Pro svou pěknou polohu a rozáhlé ubytovací kapacity s kvalitním zázemím je hotel ideální jak pro konferenční a vzdělávací činnost, tak pro letní i zimní dovolenou a pořádání společenských a kulturních akcí.

Hotel je situován v malebném prostředí lesoparku a nabízí kvalitní ubytování v hlavní zámecké budově a v přilehlé nově zrekonstruované dependenci. Celkem je k dispozici 59 jednolůžkových až třílůžkových pokojů s kapacitou 105 lůžek a 30 přistýlek.
K hotelu patří zámecká restaurace, Hodovní síň, konferenční prostory a parkoviště střežené kamerovým systémem.

Adresa ubytování
Dr. Richtra 234, Třešť, 58901, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třešť