Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Kotyza. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Kotyza rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Hotel Kotyza

Humpolec
Horní náměstí 5, Humpolec, 39601, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Kotyza leží ve středu republiky a díky příjemné dostupnosti z dálnice D1 mezi Prahou a Brnem je ideálním místem pro Vaše semináře, školení, oslavy, večírky, srazy, předváděcí akce i pohodlného stravování zájezdů. V okolí se nachází pohádková příroda Českomoravské Vysočiny s množstvím turistických cílů, které lákají na pěší tůry nebo například k cykloturistice.

Přijměte pozvání do naší restaurace a Lobby baru s letní terasou a objevte novou chuť do života. Čeká vás komplexní esteticko-kulinářský zážitek. Menu každý den obměňujeme a najdete na něm speciality české a mezinárodní kuchyně. O vaši pozornost se postará profesionální a pozorná obsluha.

Hotel Kotyza nabízí:

3 jednolůžkové pokoje: koupelna se sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, bezdrátový internet (wifi), balkon s výhledem na město a do zahrady

17 dvoulůžkových pokojů: koupelna se sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, šatna, bezdrátový internet (wifi), balkon s výhledem na město a do zahrady

12 dvoulůžkových pokojů, nových luxusně vybavených: koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD TV se satelitním příjmem, připojení k internetu (LAN), šatna, sejfy na pokojích, pokoje jsou v nové části hotelu s výhledem do zahrady

7 třílůžkových pokojů: koupelna se sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, šatna, bezdrátový internet (wifi)

2 luxusní apartmá (třílůžková): koupelna s vanou, WC, TV se satelitním příjmem, bezdrátový internet (wifi), obývací pokoj, šatna, balkon s výhledem do zahrady

Město Humpolec je ideálním místem, pro uspořádání Vašeho školení, firemního akce, večírku, či ubytování pro Vaší firmu v Hotelu Kotyza za nejlepší ceny.

K uspořádání vaší akce Vám nabízíme dva elegantně vybavené salonky a restauraci, kterou je možno proměnit v konferenční sál s kapacitou 90 míst včetně ubytování v našem hotelu.

Umíme Vám zpestřit Váš harmonogram například prohlídkou pivovaru Bernard s ochutnávkou piv a pohoštěním, rautem. večírkem, grilování na naší letní terase, projížďku na koni, pronájem sportovní haly, tenisových kurtů, let balónem, návštěvou hradu Orlík, kde je možnost uspořádání středověkého dne pro větší společnost nebo výstup na vyhlídkovou věž kostelu sv. Mikuláše v Humpolci.

Adresa ubytování
Horní náměstí 5, Humpolec, 39601, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Humpolec