Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Fara Rančířov. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Fara Rančířov rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Fara Rančířov

Rančířov
Rančířov 1, Rančířov, 586 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Konferenční hotel Fara Rančířov se nachází ve středu České republiky – 1 km od Jihlavy na křižovatce cest Praha–Brno–Vídeň. Jeho poloha blízko dálnice D1, počet konferenčních prostor, možnosti ubytování, restaurace a wellness zázemí tvoří výborné předpoklady k pořádání firemních setkání, konferencí a školení, ale i rodinných oslav či svateb.

Pro firemní či soukromou akci si můžete vybrat ze 7 konferenčních prostor s celkovou kapacitou až 245 míst.

Všechny salonky jsou standardně vybaveny dataprojektorem, plátnem a flipchartem. Ve všech hotelových prostorách je zdarma k dispozici wi-fi připojení.

Stravovat se můžete v hotelové restauraci nebo na přilehlé venkovní terase.

K ubytování nabízíme 48 pokojů s celkovou kapacitou až 100 lůžek: 31 dvoulůžkových pokojů, 15 jednolůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj, 1 apartmán.

Cena ubytování zahrnuje bufetovou snídani, volný vstup do bazénu a parní lázně, wi-fi připojení, parkování v areálu hotelu a minerální vodu na pokoji.

V okolí se nacházejí tři památky UNESCO: Telč – historické jádro města, Třebíč – bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť se hřbitovem, Zelená hora u Žďáru nad Sázavou.

Stravování pro hotelové hosty i účastníky konferencí a firemních setkání zajišťujeme v hotelové restauraci. Hosté si mohou vybrat z nabídky konferenčních menu nebo z jídelního lístku. Hotelová kuchyně k přípravě jídel využívá vždy čerstvé suroviny, domácí mléčné výrobky (jogurt, tvaroh, sýr) a čerstvé bylinky z hotelové zahrady.

V případě příznivého počasí lze zvolit posezení na venkovní terase nebo v atriu. Večer si pak můžete zpestřit grilováním.

Restaurace je otevřená od 7.00 do 23.00 hod. Po dohodě je možné otevírací dobu prodloužit.

Adresa ubytování
Rančířov 1, Rančířov, 586 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Rančířov