Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Kačenka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Kačenka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Hotel Kačenka

Králíky
Dolní Hedeč 120, Králíky, 561 69, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Malý rodinný hotel v alpském stylu se nachází nad městem Králíky na Hoře Matky Boží s nádherným panoramatickým výhledem na okolní krajinu (Orlické hory, Rychlebské hory a masív Králického Sněžníku) v blízkosti kláštera na Hoře Matky Boží, známého jako klášter na Hedeči.

Hotel Kačenka nabízí stylové ubytování v krásném prostředí na pomezí Orlických hor a Králického Sněžníku. Na dovolenou zde jistě nezapomenete, což dokazuje vysoké procento vracejících se zákazníků.

Pro ubytování jsou k dispozici tři dvoulůžkové, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou zařízeny dřevěným stylovým nábytkem a televizí. Mají nové prostorné koupelny s WC. Ubytování zajišťujeme dle dohody se snídaní nebo bez ní – stravovat se můžete v příjemné restauraci přímo v hotelu. Při pobytu na čtyři a více nocí poskytujeme slevu v restauraci ve výši 10 %.

Adresa ubytování
Dolní Hedeč 120, Králíky, 561 69, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Králíky