Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Rezidence Mandragora. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Rezidence Mandragora rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Rezidence Mandragora

Pardubice
Smilova 319, Pardubice, 530 02, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Rádi bychom Vám představili Rezidenci Mandragora, která je umístěna na rohu centrálních ulic Smilova a Sladkovského v Pardubicích. Pronajímáme jak krátkodobě tak i dlouhodobě různé části domu Mandragora, vše dle obsazenosti.

Nabízíme služby na vysoké úrovni, kdy přístup k našim návštěvníkům je vždy s maximální a osobní péčí. Celý objekt je navrhován interiérovou designérkou, která s jemností a důvtipem postupně dodává každému koutu rezidence nevšední vzhled.

Budova prochází nákladnou rekonstrukcí, při nichž se snažíme obnovit starý ráz domu z roku 1896, dodržet původní technologii restaurování, aby se našim hostům nabídla jedinečná možnost apartmánového bydlení v Mandragora Rezidenci. Nespornou výhodou Mandragory Rezidence je umístění v samotném středu historického města Pardubice. Díky této poloze představuje naše sídlo jedinečnou základnu pro Vaše výlety, ať už za poznáním památek v Pardubicích nebo za krásami okolí. Po kterých se celá Vaše skupina, rodina může proškolit či pobavit v nadstandardně zařízeném sklepě se vším pohodlím, co k tomu patří. Základním kamenem Rezidence Mandragora je luxusní ubytování v soukromí. Ve stylově zařízených apartmánech se budete cítit jako doma. Vybavení je designově promyšlené do posledního detailu. Můžete si vybrat z několika interiérových stylů. Prostory a služby čtyřhvězdičkového hotelu ****

Stěny vstupní haly jsou přizpůsobeny pro vystavování uměleckých děl – mini galerie, které můžete využít pro soukromé prezentace propojené například s rautem ve sklepním komplexu.

Všechny prostory Rezidence Mandragory jsou nekuřácké.

Ve všech apartmánech jsou použity designové prvky světoznámých společností, které dodávají jednotlivým místnostem
luxus, styl a eleganci.

Adresa ubytování
Smilova 319, Pardubice, 530 02, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Pardubice