Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmán U truhláře. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmán U truhláře rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Apartmán U truhláře

Havlíčkův Brod
Mírová 1308, Havlíčkův Brod 58001

Sdílejte ubytování              

Apartmán U truhláře se nachází na okraji čtvrti rodinných domků - Vysočany, 2 km od centra, nad řekou Sázavou, v blízkosti lesa, s pěkným výhledem do přírody a na nedaleký hrad Lipnici n/S.. Ve vzdálenosti cca 1,5 km se nacházejí: nádraží ČD, autobusů, OD Kaufland, pošta, restaurace, obchody, auto a pneu servis, do 2 km je poliklinika, cykloservis, do 3 km je nemocnice, krytý plavecký bazén se slanou vodou, sauna, zimní stadion, kino, divadlo, GVU, muzeum a ostatní služby.

Informace k ceně
Cena ubytování za lůžko a noc v letním období od 260 do 300Kč dle počtu zájemcem poptávaných lůžek (dítě do 2let bez nároku na lůžko zdarma), délky pobytu a požadovaných služeb, rekreační místní poplatek pro město Havlíčkův Brod činí navíc za obsazené lůžko a noc 4Kč. Ostatní požadované služby budou poskytnuty za předem dohodnutou cenu.

V případě nutnosti přitopení v průběhu pobytu činí cena bez ohledu na počet nocí a osob 304Kč za osobu a noc včetně místního poplatku.
Adresa ubytování
Mírová 1308, Havlíčkův Brod 58001
Telefon / Mobilní číslo
605703051

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 7 1 7 2 8


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 7 1 7 2 8

   Nejoblíbenější ubytování Havlíčkův Brod