Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v chalupa na samotě Javoříčko. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si chalupa na samotě Javoříčko rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

chalupa na samotě Javoříčko

Strážov
Javoříčko 7 , Strážov

Sdílejte ubytování              

Objekt na samotě, na kopci obklopen lesy, s výhledem do daleké krajiny, v dálce dominujícími Klatovy - jen 2 km od hlavního tahu Klatovy-Železná Ruda. Tento rekreační objekt byl postaven jako bývalá zemědělská usedlost z roku 1941. Po celkové rekonstrukci z 90. let je vybaven komfortem - pro celkem 17 možných hostů. Rozdělen je do tří samostatných apartmánů, které lze propojit při větším kolektivu. K dispozici jsou: 3 koupelny se sprchou, 3 toalety, 3 vybavené kuchyně (chladnička, vařič, nádobí). K objektu patří velký dvůr pro parkování pod uzamčením, zadní velká zahrada s krbem pro grilování, vybavená sezením, zahradním nábytkem a třemi terasami.

K dispozici je volejbalové hřiště na přilehlém pozemku .

Připojení wi-fi internet v celém objektu včetně venkovních prostor bez poplatku .

Objekt Javoříčko (pro prázdniny, dovolenou nebo jen víkend) se nachází v prostoru chráněné krajinné oblasti. Když přijedete a rozhlédnete se - víte proč je zde tak krásně. Není nadsázkou, že můžete mít štěstí a přijde k vám na padesát metrů srnka nebo zajíc, který zabloudil do zahrady. Bývá tady hezký květen a začátek června, když se už všechno zelená. Podzim od září do listopadu je jiný a rovněž kouzelný, když po obědě sedíte v plavkách a zavřete oči. Červenec a srpen jako hlavní sezóna je samozřejmě oblíbená a velmi vyhledávaná s reservací v předstihu
letní sezona od 1.6. do 1.10. týdení pobyty so-so

apartmán 1. 5 600,-Kč/týden - 4 osoby

apartmán 2. 11 200.-Kč/týden - 8 osob

apartmán 3. 7 000,-Kč/týden - 5 osob

celý objekt 23 800,-Kč/týden - 17 osob

Informace k ceně
levné ubytování na Šumavě,okres Klatovy-západočeský kraj

pro letní dovolenou , krátkodobé pobyty , víkendové pobyty

nebo pro diskrétní schůzky a jednání

vhodné pro rodiny s dětmi nebo celé kolektivy

manželské i milenecké páry .

Celoroční provoz .
Adresa ubytování
Javoříčko 7 , Strážov
Telefon / Mobilní číslo
602381035
Poznámka
Popis cesty : Klatovy - směr Železná Ruda, za cedulí Běšiny odbočit vpravo směr Strážov, dále přes žel.přejezd, projedete obcí Kozí , na začátku obce Lukavice je ukazatel Javoříčko, odbočíte vlevo , po ujetí cca 1km přijedete do osady Javoříčko ( 4 obytné domy) - pokračujte dále zpevněnou cestou - po ujetí 1 km jste v cíli – chalupa na samotě .

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
5 0 3 7 1 6

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  5 0 3 7 1 6

   Nejoblíbenější ubytování Strážov