Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Adamčík. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Adamčík rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Penzion Adamčík

Huštěnovice
Huštěnovice 29

Sdílejte ubytování              

Penzion Adamčík se nachází v centru obce Huštěnovice na rovině v údolí řeky Moravy v samotném srdci Slovácka. Hlavní předností obce je snadná dostupnost do Uherského Hradiště (5 km), krásné okolí, Baťův kanál nebo naučná stezka Fífart. V blízkosti penzionu je kadeřnictví-kosmetika (30 m), obchod (50 m) i restaurace (30 m).

Uherské Hradiště – kulturní a společenské centrum nabízí celou řadu významných památek, příjemné posezení v místních kavárnách a také městské nákupní zóny. Nádherná krajina uherskohradišťska a blízkého okolí je proslulá bohatou sítí cyklostezek, Baťovým kanálem či vinařskými stezkami. Moravské Slovácko přímo vybízí k projížďkám na lodích nebo kolech.

Informace k ceně
Ubytování je hotelového typu ve dvoulůžkových pokojích. Nabízíme pokoje standard a pokoj nadstandard, který je až pro 6 osob. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením.

Adresa ubytování
Huštěnovice 29
Telefon / Mobilní číslo
728415514

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
4 2 4 0 4 7

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  4 2 4 0 4 7

   Nejoblíbenější ubytování Huštěnovice