Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER

Klášter Hradiště nad Jizerou
Klášter Hradiště nad Jizerou 22, 294 15

Sdílejte ubytování              

Hotel Malý Pivovar naleznete ve středočeském kraji v Klášteře Hradiště nad Jizerou. Historické prostory areálu HOTEL MALÝ PIVOVAR spadají podle některých dochovaných informací do poloviny 12. století, kdy si tuto lokalitu vybral řád cisterciáků ke stavbě svého monstrózního kláštera, dnes pivovaru KLÁŠTER.

Z této doby také pochází podzemní prostory RESTAURACE SKÁLA, jež volně navazují na hotel, a které byly ručně vytesány do skály právě mnichy, stavějícími zmiňovaný klášter. Při podrobnější prohlídce zjistíte, že se jednalo původně o dvě sklepení nad sebou, která byla později spojená v jeden velký sál.

Rekonstrukce a výstavba hotelu do dnešní podoby probíhala v letech 2012 až 2014. Při ní se maximálně dbalo na zachování historické předlohy, a to od původních historických kleneb s pískovcovými sloupy až po klenby s kovanými lustry v hotelové restauraci.

Informace k ceně
HOTEL MALÝ PIVOVAR **** disponuje celkem 50 lůžky ve 23 nekuřáckých pokojích na dvou podlažích. Složení pokojů: 17 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové (třílůžkové) VIP pokoje, 1 dvoulůžkové apartmá Deluxe, 1 královský pokoj nejen pro novomanžele. Všechny pokoje nabízejí vysoký standard a jsou vybaveny minibarem, trezorem, LCD televizorem a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebřík na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.
Adresa ubytování
Klášter Hradiště nad Jizerou 22, 294 15
Telefon / Mobilní číslo
+420 702 136 980

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
3 2 2 1 7 6


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  3 2 2 1 7 6

   Nejoblíbenější ubytování Klášter Hradiště nad Jizerou