Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel KALIMETA. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel KALIMETA rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel KALIMETA

Kuroslepy
Kuroslepy 96, 675 75 Kuroslepy

Sdílejte ubytování              

KALIMETA je unikátní kruhová bílá stavba hotelu a hudební restaurace - centrum vzdělávání a relaxace - umístěná nad obcí obcí Kuroslepy (blízko obce Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč)

Stavba reflektující světové strany dle magnetických pólů Matky Země, inspirovaná řeckou i egyptskou posvátnou geometrií s prvky Feng Šuej, je umístěna na energeticky významném místě nad obcí KUROSLEPY a obklopena lesy přírodní rezervace Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice.

Tedy úžasné místo na relaxační vycházky i delší výpravy do rozsáhlých, rozmanitých a členitých lesů, luk i strání, k potokům i řekám, hradům, zámkům, zříceninám, památkám i skalním útesům.

Korunou hlavní budovy Slunce centra KALIMETA je venkovní kruhová vyhlídková terasa o průměru 14 metrů, kde prožijete krásné chvíle při pozorování noční oblohy, východů a západů slunce a krajiny přírodní rezervace soutoku řek Oslavy a Chvojnice.

Oslava, svatební obřad nebo narozeninová párty pod širým nebem se stane Vaším nezapomenutelným zážitkem. Na terase jsou dvě výdejní cateringová místa, příjemné ozvučení a možnost video projekce.

Informace k ceně
Jednolůžkový pokoj - Kč 970,- včetně snídaně
Dvoulůžkový pokoj - Kč 1480,- včetně snídaně
Apartmán se dvěma ložnicemi - Kč 4370,- včetně snídaně
Adresa ubytování
Kuroslepy 96, 675 75 Kuroslepy
Telefon / Mobilní číslo
+420 602 100 108

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
2 1 1 8 7 2


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  2 1 1 8 7 2

   Nejoblíbenější ubytování Kuroslepy