Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Pod šikmou věží. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Pod šikmou věží rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Hotel Pod šikmou věží

Jičín
Horní Lochov 32, Jičín, 50601, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Pod Šikmou Věží nabízí ubytování v Českém ráji pro rodiny s dětmi, páry či jednotlivce. Najdete Nás přímo v srdci Českého ráje a Prachovských skal, pouze 5 km od pohádkového města Jičína.

Hotel disponuje 13 pokoji s celkovou kapacitou 40 lůžek. Pokoje jsou 1,2,3 a 4 lůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, k vypůjčení jsou možné také televize. K dispozici je zdarma: Wi-fi připojení, parking, hotelový trezor.

Rodinné slevy: Víme, že ubytování v Českém ráji pro rodiny s dětmi může být nákladná záležitost, ale u nás stím nepočítejte:-) Děti do 3 let za ubytování neplatí vůbec nic, děti mezi 3-6 lety pouze 50% z ceny! Děti se mohou zabavit v parčíku, kde je pro ně připraveno dětské hřiště.

Okolní prostředí tvoří krásný a čistý les, který je mimo jiné ideálním místem pro romantické procházky.

Český ráj nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. Pokud patříte mezi milovníky turistiky nebo raději poznáváte krajinu ze sedla kola můžete využít turistických cest nebo cyklostezek, které se nachází kousíček od hotelu.

Díky své kapacitě, vybavenosti a prostředí je hotel též vhodný pro pořádání konferencí, svateb, firemních večírků či různých rautů.

Hotel Pod Šikmou Věží je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní ubytování v Českém ráji v klidném prostředí a hlavně přijatelné ceny.

Součástí hotelu je útulná restarurace se zahrádkou, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky jídelního a nápojového lístku. Pokud tedy neplánujete pobyt v Českém ráji, neváhejte alespoň navštívit naši restauraci a ochutnejte tradiční speciality.

Na své si přijdou i ti nejmenší, kteří si mohou hrát v hotelovém parčíku, kde na ně budete mít krásný výhled.

Adresa ubytování
Horní Lochov 32, Jičín, 50601, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jičín