Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Alessandria. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Alessandria rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Alessandria

Hradec Králové
Třída SNP 733, Hradec Králové, 500 03, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria se nachází v centru města Hradce Králové. Automobilem se k nám dostanete velmi jednoduše - z Gočárova okruhu odbočíte směrem na Slezské předměstí na Pospíšilovu třídu, dále pak na Třídu SNP, kde se hotel nachází.

Kongresový hotel Alessandria Vám nabízí 80 zrekonstruovaných pokojů, 40 parkovacích míst na hotelovém parkovišti, nově otevřený Steak and Lobby Bar a pivnici s bufetem.

Kongresový hotel Alessandria nabízí svým hostům rovněž i zázemí konferenčních sálů a salonků s celkovou kapacitou až 530 míst.

Nejlepší hradecký kongresový hotel Alessandria nabízí vše pod jednou střechou - ubytovací kapacitu až pro 230 osob ve zrekonstruovaných pokojích, stejně jako zázemí pro pořádání kongresů a konferencí až pro 530 osob. Náš nově otevřený kongresový sál až pro 295 osob je nejnovější a nejmodernější kongresový sál v Hradci Králové. Nejlepší kvalitu i nejlepší ceny naleznete jen u nás!!!

Ve vzdálenosti do 50m od hotelu se vyskytují 3 autobusové zastávky MHD.

Adresa ubytování
Třída SNP 733, Hradec Králové, 500 03, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hradec Králové