Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Zeleného Stromu. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Zeleného Stromu rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Hotel U Zeleného Stromu

Janov (okres Děčín)
Janov 5, Janov, 40502, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte na stránkách našeho malého stylového hotýlku U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem.

Jsme venkovský hotel rodinného typu.

Nabízíme vřelou rodinnou atmosféru, domácí stravu a hlavně klidné prostředí malé obce v Českém Švýcarsku.
Společně s depandancemi Bušeranda a Pod Rozhlednou poskytujeme ubytování v 19 pokojích o celkové kapacitě 46 lůžek. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny lůžkovinami, ložním prádlem, ručníky i televizí.

Depandance je objekt v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy (Pod Rozhlednou 200m, Bušeranda 835m), stravování a recepční služby v hlavní budově.

Depandance Bušeranda je roubený dům s uzavřenou zahradou, bazénem, ohništěm. Je ideální pro absolutně klidný pobyt ve stejnojmenné osadě pěti chalup. Docházková vzdálenost od hlavní budovy je cca 10 min pěšky přes pole s výhledy na skály a dominanty Českosaského Švýcarska (nebo samozřejmě autem po cestě).

Depandance Pod Rozhlednou s bylinkovou mýdlárnou Castanea je objekt v hezké uzavřené zahradě s oslíky. Docházková vzdálenost od hlavní budovy je cca 200m, přitom však mimo centrum obce, u lesoparku, kousek od rozhledny.

Máme prima polohu - v docházkové vzdálenosti najdete třeba tyto půvaby Českého Švýcarska:
- Rozhledna s nejhezčím výhledem na Českosaské Švýcarsko (300m)
- Soutěsky – plavba na pramicích ve skalním kaňonu (pod kopcem)
- Pravčická brána – největší skalní most Evropy (5km)
- Belveder – skalní vyhlídkový komplex nad Labem (4km)
... to vše dostupné pěšky po značených turistických stezkách, s východištěm přímo od hotelu.

Hotelový tým tvoří zároveň aktivní členskou základnu našeho místního odboru Klubu českých turistů Janov - osobně se Vám tedy staráme o kvalitu, prostupnost a údržbu značení turistických cest. Dobře to tu známe a moc rádi Vám poradíme, jak u nás strávit příjemnou dovolenou.

Máme skvělou Wifi, což oceňují zejména dorostenci :-)

Na hlavní budově je k dispozici infocentrum a sál pro skupinové akce. Disponujeme hotelovým mikrobusem. Jsme dobře dostupní veřejnou dopravou.

Adresa ubytování
Janov 5, Janov, 40502, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Janov (okres Děčín)