Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hostel U Sv. Štěpána. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hostel U Sv. Štěpána rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Hostel U Sv. Štěpána

Litoměřice
Komenského 4, Litoměřice, 412 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Ve spolupráci s Biskupstvím litoměřickým a městem Litoměřice nabízíme návštěvníkům města levné ubytování v budově bývalého teologického konviktu a jeho ubytovně.

Ubytovací kapacita činí 40 lůžek hotelového typu v dvoupodlažní budově okálu (bývalá ubytovna) a 120 lůžek jak hotelového, tak i hostelové typu v 1. a 2. patře Diecézního domu kardinála Trochty.

V přízemí budovy, kde je i recepce s nepřetržitou službou, mohou naši hosté využít služeb Jídelny u Moniky (snídaně, obědy, případně večeře).

K dispozici je také nově WiFi zdarma.

Také zde sídlí diecézní centra – katechetické, pastorační a centrum pro mádež. V budově se pořádají setkání mládeže, rodin a dětí, kněžích, důchodců a proběhlo zde i mnoho rodinných oslav či svatebních hostin.

Ubytování je určeno pro turisty i hromadné zájezdy, vítáni jsou cyklisté (nabízíme bezpečné uschování kol). Uvnitř uzavřeného areálu je možné zaparkovat až 50 vozidel nebo 2–3 autobusy.

Vlastníkem objektů je Biskupství litoměřické, ubytovací služby zajišťuje firma In Principio, s.r.o. Ubytování je možné objednat přímo prostřed­nictvím formuláře na další záložce.

Adresa ubytování
Komenského 4, Litoměřice, 412 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Litoměřice