Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Bílý dům v Českém ráji. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Bílý dům v Českém ráji rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Penzion Bílý dům v Českém ráji

Libuň
Libuň 210, Libuň, 50715, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Bílý Dům ubytování v Českém ráji Libuň :
Ubytování v obci Libuň s kapacitou 55 lůžek. Libuň leží v krásném prostředí Českého Ráje. Najdete ji na trase Jičín - Turnov, přibližně 9 km od Jičína, v údolí říčky Libuňky.

K ubytování zde slouží dva typy pokojů. Pokoje s vlastním příslušenstvím 2-3 lůžkové s koupelnou, WC, TV. Pokoje se společným příslušenstvím jsou 2-5 lůžkové, kde koupelna a WC je společné. Pro skupiny a školní výlety je ubytování za zvýhodněné ceny.

Restaurace s kapacitou 45 míst zajišťuje stravování hostů. Možnost snídaně, obědy, večeře, polopenze i plná penze. Za příznivého počasí je k dispozici posezení na venkovní terase až 30 míst nebo posezení u venkovního ohniště. V penzionu jsou vhodné prostory pro pořádání společenských a firemních akcí ve společenském sále se 120 místy.

Zvířátka jsou povolena po dohodě. K dispozici kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, veřejný internet, WI-FI. V obci jsou dvě vlakové zastávky vzdálené 300 a 600 m. Autobus zastavuje ve vzdálenosti 300 m. Ideální východisko pro turistické i cyklistické výlety. V okolí naleznete krásná tichá místa vhodná pro posezení a uvolnění, ale jsou zde i místa žijící rytmem radosti, mládí a diskoték. Pomohou Vám sestavit program na každý den Vašeho pobytu. Vhodné i pro školní výlety do celkového počtu 55 osob.

Adresa ubytování
Libuň 210, Libuň, 50715, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Libuň