Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension u Našeda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension u Našeda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Pension u Našeda

Liberec
Větrná 280/5, Liberec, 460 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

V naší vinotéce najdete exkluzivní francouzská vína a velký výběr rozlévaných vín. Mléčné ovocné alko / nealko koktejly, velký výběr zákusků, různé druhy
kávy a čaje. Točené pivo Svijany 11°, lahvové nealkoholické pivo. Možnost si odnést pití s sebou.

Můžete si u nás rezervovat salónek pro 12 osob nebo celou kavárnu pro Vaše soukromé akce, obchodní jednání, oslavy narozenin, firemní večírky apod. Pro Vaše akce zajistíme na přání kompletní catering - chlebíčky, pizzu, sendviče, obložené talíře. Na přání zařídíme hudbu. K dispozici Wi-Fi zdarma. Každý měsíc zajímavé kulturní akce, tanec, harmonika, orientální tanečnice.

Naším cílem je vždy spokojený zákazník. Dbáme na kvalitní služby, které Vám nabízí vždy profesionálně vyškolený personál, ať už se jedná o přípravu kávy či drobných pokrmů. Věříme, že se k nám budete často a rádi vracet. Podle potřeby si u nás můžete rezervovat stůl, ať už se bude jednat o rodinné odpoledne nebo o pracovní schůzku. Jsme připraveni Vám vyjít vždy maximálně vstříc.

Více zde: http://www.kavarnaunaseda.cz/

Adresa ubytování
Větrná 280/5, Liberec, 460 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Liberec