Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Valdštejn. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Valdštejn rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Hotel Valdštejn

Liberec
Letná 76/73, Liberec, 460 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Tříhvězdičkový hotel Valdštejn má výhodnou polohu, leží nedaleko centra Liberce a v blízkosti rychlostní komunikace vedoucí od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a dále na státní hranici se Spolkovou republikou Německo. Stylově zařízený hotel svým hostům nabízí komfort, kvalitní hotelové služby a komorní klidnou atmosféru.
Celková ubytovací kapacita hotelu je 59 lůžek. K dispozici jsou 4 jednolůžkové pokoje, 16 dvoulůžkových pokojů, 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj s možností přistýlky, 3 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje a 2 dvoulůžkové apartmány.
Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu.

Adresa ubytování
Letná 76/73, Liberec, 460 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Liberec