Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Resident Resort Harrachov - Wellness & Grotta Spa. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Resident Resort Harrachov - Wellness & Grotta Spa rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Resident Resort Harrachov - Wellness & Grotta Spa

Harrachov
Harrachov 14, Harrachov, 51246, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Resident Harrachov je unikátní resort, spojující zázemí vašeho domova s komfortem hotelové péče. Ubytování v plně vybavených apartmánech je spolu s nabízenými službami zárukou kvalitně strávených chvil vašeho vzácného volna. Dispozice hotelu jsou řešeny tak, aby absolutně vyhovovaly každému členu vaší rodiny. Nedělejte kolem své dovolené žádné kompromisy!

Resident Harrachov nabízí ubytování v moderně vybavených 22 pokojích a apartmánech s 52 hotelovými lůžky a 44 přistýlkami na sofa. Připravili jsme pro vás několik typů apartmánů tak, abychom vyhověli vašim požadavkům na prostor a pohodlí, na jaké jste zvyklí z vašeho domova.

Resident Harrachov Vám nabízí mnoho doplňkových služeb. Některé jsou již zahrnuty v ceně ubytování, jiné si můžete dopřát za poplatek. Chceme, abyste si sami určili konečnou cenu Vaší dovolené.

Dovolte si po pracovním zápřahu trochu klidu a pohodlí a nechte se rozmazlit v našem wellness centru.

V Residentu Harrachov Vám skýtá možnosti jak k zimním, tak k letním sportům. Navštívit můžete i golfové hřiště, doprava k němu je možná naším busem.

Adresa ubytování
Harrachov 14, Harrachov, 51246, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Harrachov