Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Býkov. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Býkov rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Hotel Býkov

Hromnice
Hromnice 55, Hromnice, 33004, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Romantický hotel, umístěný uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím ve stylu selského baroka. Leží devět kilometrů na sever od Plzně.

Hotel Zámecký statek Býkov nabízí cenově výhodné ubytování ve 35 zrenovovaných a pohodlných pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou a dřevěnými podlahami, TV, Wi-Fi vysokorychlostním internetovým připojením, velká část pokojů je navíc vybavena telefonem a fénem.Všechny pokoje mají nádherný výhled do přírody.

Příjemnou atmosféru doplňuje hotelová restaurace s venkovní terasou, bar s biliárem, stylové konferenční místnosti až pro 50 osob, kongresový sál pro 120 osob, obřadní síň a kaple.

Prostředí tohoto romantického statku je jako stvořené pro události jako je romantická svatba, zásnuby, rozloučení se svobodou I křtiny.

Z relaxačních služeb hotel nabízí saunu, moderně vybavené fitness studio, vířivou vanu a masáže.

Pro děti máme na statku vnitřní hernu i venkovní hřiště s trampolínou a houpačkou.
Poníci, králíci a Anguský skot čekají na ty nejmenší návštěvníky. Co nabízí Plzeň pro děti?

Na Zámeckém statku Býkov se nachází neobvyklé muzeum historických zemědělských strojů a nástrojů, které poukazují na nelehký život obyvatel venkova na přelomu století, stará kovárna a tzv. Černá kuchyně na pečení chleba.

Okolí Plzně - sever, kde se Zámecký statek Býkov nachází, je protkáno cyklistickými stezkami, také známá Jakubská cesta vede kolem statku Býkov. Golf Park je vzdálen jen 8 km od hotelu.

Adresa ubytování
Hromnice 55, Hromnice, 33004, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hromnice