Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Rous. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Rous rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Hotel Rous

Plzeň
Zbrojnická 7, Plzeň, 30115, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel ROUS najdete v historickém centru Plzně v ulici ústící z náměstí Republiky. Z jeho oken se Vám naskytne výhled na věž chrámu svatého Bartoloměje, Františkánský klášter, Křižíkovy sady nebo na vodárenskou věž světově proslulého plzeňského pivovaru. V nejbližším okolí se nachází nejen řada architektonických památek, jimiž jsou například: renesanční radnice, morový sloup, Národopisné muzeum, Státní vědecká knihovna, či nově zrekonstruované Západočeské muzeum, ale i Institut reprodukční medicíny a endokrinologie, jehož pacientům hotel Rous poskytuje klidné a luxusní ubytování.

Hotel ROUS nabízí celkem 18 pokojů, z toho 15 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové, včetně 3 apartmá
a 1 bezbariérového pokoje. Dále nabízí kongresový salónek až pro 18 osob.
Snídaně jsou hotelovým hostům podávány v Caffé Emily nebo na venkovní terase na historických městských hradbách s úžasným výhledem do rozkvetlého parku.

Vybavení pokojů:
- internetové připojení zdarma (WIFI, ethernet, DHCP on)
- minibar
- trezor s digitální ovládáním
- telefon
- uzavřený televizní okruh s více jak 200 kanály (české, německé, italské, francouzské, arabské atd.)
- koupelna je vybavená vanou nebo sprchou, bidetem, vysoušečem vlasů a značkovou kosmetikou

Recepce nabízí:
- kancelářské služby
- kopírování a tisk
- odvoz z letiště Praha-Ruzyně do hotelu
- faxování a poštovní služby
- rezervace na kulturní akce
- rezervace a potvrzení letenek a jízdenek
- internet
- taxi služba

Spolu s možností ubytování hotel ROUS nabízí posezení v příjemné jazzové kavárně nebo na ojedinělé venkovní terase na středověkých plzeňských hradbách s výhledem do parku.

Plzeň je proslulým městem piva a hotel ROUS je zde jediným hotelem pyšnícím se pivem své vlastní značky. Je jím originální kvasnicový ležák plzeňského typu Světlý Rous a Tmavý Rous, vyráběný podle starobylé receptury.

Adresa ubytování
Zbrojnická 7, Plzeň, 30115, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Plzeň