Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Kemp u Kukačků. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Kemp u Kukačků rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Kemp u Kukačků

Horní Planá
Pihlov 96, Horní Planá, 38226, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Autokemp u Kukačků se nachází přímo na břehu Lipna, 1.5 km od Horní Plané, rodného městečka básníka Adalberta Stiftera. Kemp je v překrásné krajině šumavských lesů 30 km od okresního města Český Krumlov. Zdejší pobyt Vám nabízí nejen možnosti odpočinku uprostřed civilizací nezasažené přírody, koupání v Lipenském jezeře, možnost rybaření, bohatou síť cyklostezek a krásnou procházku v nedotčené šumavské krajině, na kterou kemp přímo navazuje. Sběratelé hub, malin a borůvek by si neměli doma zapomenout své košíky!

Kemp byl nedávno renovován , jsou zde vybudované nové sociály , dětský koutek , kuchyň s novými spotřebiči a prádelna s automatickými pračkami. Pokud k nám zavítáte, určitě oceníte možnost rozdělávání ohňů po celém našem areálu, samozřejmě si u nás můžete zakoupit naštípané dřevo na táborák. Také nabízíme úschovnu kol a wi-fi připojení k internetu zdarma. Kemp se rozléhá na ploše 4ha a má vlastní 500m dlouhou pláž.

Děti zde také nepřijdou zkrátka. U občerstvení je postavena trampolína, stůl na stolní tenis a dětské hřiště. Během prázdnin k nám do kempu dochází chovatelé z ranče s koňmi a vozí děti okolo kempu. Samozřejmě, že si můžete objednat individuální projížďku na koni přírodou. Nabízíme možnost zapůjčení šlapadel se skluzavkou, rybářských pramic, kánoí a mořských kajaků.
Ubytování v kempu

Našim hostům nabízíme ubytování v chatce a ubytování v karavanech za velmi příznivé ceny. V letošním roce jsme pro Vás připravili novinku – ubytování v mobilheimech.

Adresa ubytování
Pihlov 96, Horní Planá, 38226, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Horní Planá