Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Dyje. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Dyje rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel Dyje

Dačice
Jemnická 1/III., Dačice, 38001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Dyje má tu výhodu, že se nachází v centru Dačic. Návštěvníci tak mají jako na dlani zdejší zámek, galerii nebo pěkný park. V okolí je řada možností, kam vyrazit na výlet, a to jak pěšky, tak na kole.
Hotel nabízí hostům ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích nebo apartmánech.

Všichni ubytovaní hosté se mohou stravovat přímo v hotelové restauraci, která se specializuje jak na hotová jídla, tak speciality. Pro firemní nebo soukromé účely může posloužit salónek, v němž se usadí až 46 osob.

Adresa ubytování
Jemnická 1/III., Dačice, 38001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dačice